Kim jesteśmy

Dierre to wiodący światowy producent najwyższej jakości drzwi wejściowych o zwiększonej odporności na włamanie oraz stalowych przeciwpożarowych, znany z zastosowania innowacyjnych i niezwodnych technologii bezpieczeństwa oraz unikatowego designu opartego na wyszukanym włoskim wzornictwie. Rocznie dostarczamy około 250 tys. produktów na świecie, w tym drzwi antywłamaniowe, wewnętrzne, wielofunkcyjne. Jesteśmy pionierem we wdrażaniu rozwiązań z obszaru bezpieczeństwa. Nasze produkty wyróżniają się na rynku niepowtarzalnym stylem – dodają klasy i prestiżu każdemu wnętrzu. 

Dierre została założona we Włoszech w 1975 roku przez rodzinę De Robertis, która jest zaangażowana w bieżący rozwój firmy. Centrala spółki znajduje się w Turynie, zaś oddziały zagraniczne w Portugalii, Niemczech, Francji, Hiszpanii i Polsce. Produkty Dierre powstają w nowoczesnych zakładach zlokalizowanych we Włoszech i Portugalii.  Spółka sprzedaje swoje produkty na całym świecie do ponad 5 tys. punktów dealerskich w 35 krajach.

Dierre Polska jest jednym z wiodących podmiotów w grupie z zespołem około 100 pracowników i współpracowników w trzech oddziałach, w Warszawie, Wrocławiu i Katowicach oraz punktach partnerskich między innymi w Łodzi, Gdańsku, Poznaniu i Krakowie. W ciągu ostatnich 20 lat działalności zrealizowaliśmy projekty przy 6 tys. inwestycji mieszkaniowych, biurowych i użyteczności publicznej w Polsce. Wśród naszych inwestycji wyróżniają się takie inwestycje jak, Metro II w Warszawie, Marina Mokotów, apartamenty przy Woronicza w Warszawie, Wiślany Mokotów, Sky Tower Wrocław, Casa Solare Wrocław, Dworzec Łódź Fabryczna oraz inwestycja City Park w Łodzi.

Ponad 45 lat doświadczenia w branży

Ponad 250 tys. produktów wytwarzanych rocznie

Tysiące zadowolonych klientów

Setki zrealizowanych projektów mieszkaniowych biurowych i użyteczności publicznej na całym świecie

Sprzedaż w latach 2019 - 2021

37 992

Drzwi antywłamaniowe

8 005

Drzwi przeciwpożarowe

3 849

Drzwi techniczne

Co nas wyróżnia

Mariaż tradycji z nowoczesnością

Fundamenty firmy opierają się na wartościach rodziny i domu. Stąd idea projektowania drzwi, które stanowią o komforcie i bezpieczeństwie rodziny. Naszymi produktami wyznaczamy granicę między nieograniczonym światem zewnętrznym a przestrzenią prywatną, naszym domem. Twój dom, twoje życie!  

Ponad 45 lat w branży to kapitał tradycji i doświadczenia wielu wdrożeń i zrealizowanych projektów. To właśnie ten kapitał tradycji i doświadczenia daje nam nieograniczone możliwości w zastosowaniu najlepszych nowoczesnych rozwiązań w produktach.

Nr 1 w produkcji drzwi antywłamaniowych na świecie – bezpieczeństwo i włoski design

Dierre, światowy lider w produkcji drzwi antywłamaniowych, jako pierwszy producent wprowadził koncepcję funkcjonalnych drzwi antywłamaniowych przy zachowaniu wyszukanego wzornictwa dostosowanego do potrzeb każdych wnętrz.

Nasze produkty przełamują standardowe reguły projektowania na rzecz nowych rozwiązań, które łączą ergonomię produktu z ekonomią inwestycji.    

Jako działający od ponad 40 lat na rynku, w tym 20 lat w Polsce, producent drzwi, firma Dierre posiada odpowiednie doświadczenie, aby dostarczyć odbiorcom modele wyróżniające się na tle innych propozycji z branży. Naszym realizacjom zaufało już wielu klientów – możemy pochwalić się 1/4 udziału na rynku inwestycyjnym w Polsce w 2016 roku. Do odbiorców naszych usług, oprócz osób prywatnych, zaliczają się również przedsiębiorcy z dużych miast, takich jak Warszawa, Gdańsk czy Wrocław.

Unikatowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów

Dostarczamy klientom szeroką gamę innowacyjnych produktów, które mogą być każdorazowo dostosowane do oczekiwań inwestora z uwzględnieniem nowatorskich wizji architektów i projektantów. Nasze rozwiązania opieramy na tradycyjnych i sprawdzonych technologiach, które wykazują ponadczasową skuteczność w zastosowanych produktach. Szeroki wybór rozwiązań, modeli wykończenia i opcji instalacji poszerza paletę produktów Dierre zaspokajając oczekiwania naszych klientów.

Dierre – potrzeba zespołu doświadczonych projektantów i technologów oraz pełnej kontroli nad procesem produkcji, aby przygotować niezawodny produkt!

Drzwi Dierre to produkt w całości zaprojektowany i wykonany w naszych fabrykach pod okiem naszych pracowników. To nasza przewaga konkurencyjna – mamy pełną kontrolę nad jakością produktów. Gwarantujemy, że na jakość Dierre składa się każdy element naszego produktu – zamki, zawiasy, klucze, klamki. Nad każdym produktem Dierre pracuje zespół doświadczonych inżynierów i ekspertów od jakości, funkcjonalności i wzornictwa. Nasze badania zaowocowały już ponad 70 patentami. Aktualnie 10 z naszych rozwiązań ma ekskluzywne patenty. Nasze drzwi są zgodne z wyśrubowanymi normami antywłamaniowymi (EN 1627), przepuszczalności powietrza (EN 12207) i wodoszczelności (EN 12208). Nasze rozwiązania opieramy na tradycyjnych i sprawdzonych technologiach, które wykazują ponadczasową skuteczność w zastosowanych produktach.

Szacunek dla środowiska naturalnego

Działamy w duchu zrównoważonego rozwoju i dbałości o środowisko naturalne. Zarówno w projektowaniu jak i produkcji stawiamy na ekologiczne rozwiązania. Korzystamy z ekologicznych źródeł energii: wykorzystujemy odpady drzewne jako biomasę do produkcji energii. Ograniczamy procesy spawania w produkcji drzwi, dzięki czemu zmniejszamy zanieczyszczenia powietrza. Dostosowujemy metalowe elementy ognioodporne do wymogów certyfikatu #LEED dla zrównoważonego rozwoju budynków. Wspieramy „zielone” projekty. Jesteśmy partnerem Gabetti Lab, włoskiego projektu poświęconego działaniom na rzecz zrównoważonej przebudowy budynków, poprawy ich wpływu na środowisko, a także uczynienia miast dostępnymi z punktu widzenia społecznego, ekonomicznego i środowiskowego.

Firma przywiązuje szczególną wagę do ochrony środowiska, dlatego nasze produkty spełniają najwyższe standardy dla takich wyrobów. Wszystkie procesy przemysłowe w zakładach produkcyjnych Dierre podlegają optymalizacji pod względem ochrony środowiska. Zakłady produkcyjne we Włoszech przeszły pozytywnie audyt energetyczny i otrzymały certyfikat zarządzania energią zgodny z ISO 50001.

Nasi eksperci

Zatrudniamy około 1000 pracowników na całym świecie. Kadra Dierre obejmuje specjalistyczne grono architektów, projektantów i techników, którzy dopowiadają za opracowanie i wdrożenie produktów. W centrali Dierre pracuje także ponad 50 techników i montażystów, którzy szkolą zespoły montażowe na całym świecie. Kilkuosobowy zespół R&D odpowiada za innowacje w naszych produktach.

Zespół Dierre Polska liczy około 100 osób, w tym kilkanaście osób odpowiedzialnych za realizację projektów i dział techniczny nadzorujący autoryzowany montaż produktów. Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie na rynku inwestycyjnym. Zespół techniczny wyróżnia praktyczna wiedza z zakresu produktów poparta autoryzowanymi szkoleniami Dierre.

Zarząd

Vincenzo De Robertis

Prezes Dierre Group

Rui Alberto De Jesus Carreira

Prezes Dierre Polska

Anna Gałązka

Dyrektor finansowa Dierre Polska

Kierownicy projektów

Piotr Kociuba

Kierownik projektów, region południowo-zachodni

Patryk Sieroń

Kierownik projektów, region południowo-zachodni

Tymoteusz Zelek

Kierownik projektów, region Śląsk

Michał Bereza

Kierownik projektów, Warszawa

Konrad Dobrowolski

Kierownik projektów, Warszawa

Mariusz Osiński

Kierownik projektów, Warszawa

Adrian Dobosz

Opiekun dystrybutorów i hurtowni

Łukasz Skarzyński

Kierownik, dział techniczny

Michał Turowski

Kierownik, dział serwisu

Mateusz Zdrojewski

Kierownik, dział logistyki