Inspiracje

Produkty Dierre to szeroki wachlarz możliwości. Połączenie funkcjonalności i unikatowego włoskiego designu sprawia, że nasze drzwi wpasowują się w potrzeby najróżniejszych inwestycji. Wyszukane włoskie wzornictwo podkreśla wyjątkowość projektu oraz dodaje klasy i prestiżu każdemu wnętrzu. Dbamy także o wysoki poziom bezpieczeństwa klientów – nasze drzwi zapewniają poczucie komfortu i spokoju we własnym domu.

Nasze drzwi znajdują zastosowanie w inwestycjach i obiektach różnego przeznaczenia, począwszy od budynków mieszkalnych, poprzez kompleksy biurowe, a skończywszy na miejscach użyteczności publicznej. Mamy nadzieję, że zainspirujemy Państwa do nowych projektów. Zachęcamy także do zapoznania się ze wszystkimi projektami z udziałem drzwi Dierre w zakładce Realizacje.

Topiel 18 w Warszawie - prestiżowy apartamentowiec w sercu Powiśla

Apartamentowiec Topiel 18 od Marvipol Development to luksusowa inwestycja z segmentu nieruchomości premium. Unikatowy projekt architektoniczny opracowany przez renomowaną pracownię WWAA nawiązuje do lokalnej zabudowy. Mieszkańcy budynku mogą poczuć się prestiżowo – mają dostęp do przestronnych balkonów i loggii, kameralnego patio czy wyjątkowego lobby wyposażonego w specjalnie zaprojektowane elementy podkreślające ducha projektu.

Inwestor postawił na wysoką klasę materiałów wykończeniowych, w tym także drzwi. Nasz prestiżowy model Hibry doskonale wpisuje się w luksusowy i nowoczesny charakter projektu. Hibry, jedyne dostępne obecnie na polskim rynku drzwi z zamkiem elektromechanicznym, można otworzyć za pomocą klucza, karty magnetycznej, breloka lub odcisku palca. Istnieje także możliwość podłączenia naszych drzwi do systemu inteligentnego domu, tak aby jeszcze bardziej usprawnić codzienne funkcjonowanie.

Wszystkie inspiracje