Zamek do drzwi antywłamaniowych

 

Zamek, z wymiennym bloczkiem MIA stosujemy w modelach ASSO 3, ASSO 5 i AT, które cieszą się niezmienna popularnością wśród naszych klientów.  Zamek do drzwi antywłamaniowych, wykorzystujący najnowszą technologię LOCK-TRAP System, stosowany jest nie tylko w drzwiach antywłamaniowych, ale również w sejfach i kasach pancernych. Instalując zamek z Systemem LOCK-TRAP zyskujemy komfort bezpieczeństwa. Badania w najlepszych Instytutach europejskich potwierdzają, że nasz zamek do drzwi antywłamaniowych z systemem  LOCK-TRAP to doskonałe zabezpieczenie przed manipulacją najbardziej wyrafinowanymi narzędziami.

 

Jak działa LOCK-TRAP System?

 

Zasada działania zabezpieczenia LOCK-TRAP System polega na unieruchomieniu zamka przy próbach manipulacji jakimkolwiek innym przedmiotem niż oryginalny klucz. W przypadku nieuprawnionej ingerencji system wychwytuje takie działanie i uruchamia mechanizm blokujący zapadki w zamku. Uniemożliwia to dalsze próby przesuwania zapadek i otwarcia zamka, a tym samym chroni nasze mieszkanie lub dom przed próbą włamania.

 

Odblokowanie zamka jest bardzo proste

 

Jeśli zdarzyła by się próba otwarcia drzwi i dojdzie do uruchomienia blokady systemu LOCK-TRAP nie musimy się martwić tym faktem. Aby odblokować zamek nie musimy używać żadnych narzędzi, ani korzystać z pomocy wykwalifikowanego serwisu. Zrobimy to za pomocą oryginalnego klucza. Może to być dowolny klucz z oryginalnego zestawu. Po włożeniu go w prowadnicę, zamek rozpozna układ klucza porównując go z układem bloczka MIA i umożliwi otwarcie drzwi.

LOCK-TRAP System jako zabezpieczenie antywłamaniowe, przetestowane w rygorystycznych laboratoriach francuskiego instytutu CNPP, potwierdza bezkonkurencyjną pozycję firmy Dierre jako najlepszego producenta zabezpieczeń antywłamaniowych. W 2013 roku zamek z systemem LOCK-TRAP System zdobył tytuł „PEWNY ZAMEK” przyznany przez Polskie Stowarzyszenie Licencjonowanych Serwisów Kluczowych.