Jako doświadczony producent drzwi, Dierre zaopatruje klientów indywidualnych oraz firmy w najwyższej jakości drzwi zewnętrzne, drzwi wewnętrzne a także drzwi antywłamaniowe. Nasze drzwi łączą włoski design z technologiczną niezawodnością, oferując domownikom rozwiązanie nie tylko estetyczne, ale i najwyższej klasy bezpieczeństwa.

Producent drzwi Dierre – wartości marki

Producent Dierre rocznie dostarcza ~ 250 tys. produktów na świecie. Wliczają się w to drzwi antywłamaniowe, przeciwpożarowe, wewnętrzne i wielofunkcyjne.

Fundamenty marki – mającej swoje początki w roku 1975 jako rodzinna, włoska firma – to rodzina i dom. Z tego względu główna idea przyświecająca każdemu projektowi to tworzenie produktów stanowiących o bezpieczeństwie rodziny.

Zaawansowane techniczne rozwiązania, a także dbałość o każdy szczegół sprawiają, że nasze drzwi Dierre cieszą się doskonałą opinią architektów, projektantów i inwestorów.

Designerskie drzwi wewnętrzne – producent drzwi Dierre

Kolekcje Dierre to gotowe rozwiązania a także zestawy akcesoriów, które stanowią doskonałe uzupełnienie aranżacji wnętrza. Mogą być indywidualnie dopasowywane do stylu i koncepcji pomieszczenia oraz jego wykorzystania. Wyszukane wzornictwo gwarantuje stylowe wpisanie się w design wnętrza przy zachowaniu najwyższej jakości wykonania i technologicznej.

Drzwi wewnętrzne Dierre stanowią element zdobiący wnętrze. Z pośród licznych wzorów, każdy wybierze model odpowiadający jego upodobaniom wizualnym.

Wysokiej klasy bezpieczeństwa drzwi zewnętrzne Dierre

Drzwi wejściowe to wizytówka każdego domu i mieszkania. Ważne jest, aby nie tylko prezentowały się dobrze, ale również zapewniały domownikom bezpieczeństwo.

Jako światowy producent produkcji drzwi antywłamaniowych, Dierre przełamuje standardowe reguły projektowania na rzecz innowacyjnych rozwiązań łączących ergonomię produktu z ekonomią inwestycji. Drzwi zewnętrzne wysokiej klasy bezpieczeństwa to podstawowa forma zabezpieczenia mieszkania przed nieproszonymi gośćmi.

Poznaj najnowsze rozwiązania dla drzwi wewnętrznych i zewnętrznych Dierre

Zapewniamy unikatowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów – każdorazowo projekt może być dopasowany do indywidualnych potrzeb inwestora czy wizji architekta. Poznaj nasze realizacje i produkty – porozmawiajmy o współpracy!