Jedna z naszych najbardziej wymagających realizacji miała miejsce przy budowie II linii warszawskiego metra. Dostarczone drzwi miały zabezpieczać pomieszczenia ochroną przeciwpożarową i jednocześnie sprostać olbrzymiemu natężeniu ruchu. Zastosowane drzwi NEW IDRA wykonane zostały w dedykowanych kolorach oraz stali nierdzewnej. Dzięki wysokiej jakości materiałów, których używamy przy produkcji drzwi udało nam się spełnić wymagania techniczne projektu oraz oczekiwania inwestora w zakresie estetycznym. Poniżej kilka zdjęć z tej realizacji.

11 thoughts on “II linia metra – wymagająca realizacja

  1. Renomowane kasyno https://biamo.bet/, które płaci. Wypłaty błyskawiczne, płacisz w dowolny sposób. Wiele różnych gier online, slotów. Ogromny wybór zakładów sportowych, streaming online, działają na całym świecie. Kliknij tutaj i wygraj z nami.

  2. Spędzanie czasu w Slot Book of Dead zakładach bukmacherskich na pieniądze jest bardzo łatwe, zwłaszcza że, nie trzeba dokonywać imponujących wpłat. Można też Book of Dead demo grać Demo Book of Dead za darmo tylko po to, by wygrać, dlatego ta gra jest uwielbiana przez wiele osób.

  3. Grając w Sweet Bonanza dokonywanie wpłat na pieniądze to świetna zabawa, zwłaszcza, że nie musisz robić dużych zakładów. To od razu pozwala uczestnikom rozciągnąć swoje pieniądze i wydawać je w małych porcjach na różnych poziomach. Dzięki temu możesz grać tak długo, jak chcesz i nie musisz się martwić, że zabraknie Ci pieniędzy na koncie. Sweet Bonanza https://sweet-bonanza-xmas.com/pl/ jest łatwa do wygrania, dlatego ta gra jest uwielbiana przez miliony.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Name