Wymienne panele do drzwi wejściowych

 

W Dierre przywiązujemy uwagę do szczegółów. Dbamy o to, aby nasze produkty wyznaczały standardy bezpieczeństwa przy jednoczesnym zachowaniu wysokich walorów estetycznych. Projektując nasze drzwi analizujemy bardzo wiele czynników. Zarówno tych związanych z trwałością, wyglądem jak i praktyczną stroną użytkową. Jednym z założeń była możliwość dostosowania wyglądu naszych drzwi do wnętrza lub elewacji budynku bez uciekania się do kompromisów. Dlatego nasze drzwi antywłamaniowe zostały zaprojektowane w taki sposób, który umożliwia wybór konstrukcji oparty na wymaganiach technicznych przy jak największych możliwościach doboru wzorniczego i kolorystycznego ich wyglądu.

Panele klasyczne

 

To grupa okładzin, które doskonale nadają się do wykorzystania w budynkach zabytkowych oraz nowo projektowanych rezydencjach w stylu klasycznym. 

Panele nowoczesne

 

Znajdują swoje zastosowanie w nowoczesnych projektach domów, mieszkań czy biur. Stanowią doskonała kompozycje do najnowszych trendów wykończeń. 

Panele lakierowane

 

Pełna paleta barw RAL i NCS pozwala na zamówienie panelu w dowolnie wybranym kolorze. Możesz zestawić kolorystycznie drzwi z dowolnym elementem elewacji. 

Szeroki wybór paneli

 

W naszej ofercie znajduje się szeroki wybór paneli do drzwi, który można zobaczyć tutaj: OKŁADZINY DO DRZWI 

Pin It on Pinterest