LOCK BLOCKING SYSTEM – bezpieczeństwo zamka cylindrycznego

 

Jako lider branży i bezkonkurencyjny producent drzwi antywłamaniowych staramy się zabezpieczyć możliwie najlepiej swoich Klientów. Dlatego systematycznie rozwijamy swoje produkty, aby stale podnosić oferowany poziom bezpieczeństwa wynikający z jakości oraz parametrów naszych drzwi.  W tym celu, w zamkach cylindrycznych Dierre wprowadziliśmy ulepszenia do istniejącego już systemu zamkowego. Ulepszenie ma na celu poprawę efektywności i bezpieczeństwa zamka w przypadku próby ingerencji w wkładkę.

 

Główne elementy stanowi Defender i Lock Blocking System. Defender, to zabezpieczenie, który chroni wkładkę od zewnątrz przed próbami uszkodzenia mechanicznego takimi jak wyłamanie, rozwiercenie, itp. Defender zabezpiecza wkładkę nie wpływając na dobrze znaną estetykę i elegancję drzwi Dierre. System Lock Blocking w przypadku próby ingerencji w mechanizm wkładki blokuje zamek.

 

Defender jest wyjątkowo wytrzymałym i skutecznym zabezpieczeniem stosowanym jako standard w drzwiach Dierre z wkładką cylindryczną do zabezpieczenia głównej wkładki cylindrycznej. Jako zabezpieczenie drzwi wejściowych antywłamaniowych, jest elementem dodawanym do nowych, jak i istniejących zamków Dierre. Został zaprojektowany tak, aby doskonale pasował do wkładek z rodziny Neos, New Power i D-Up. System Lock Blocking z defenderem w symbiozie z zamkami zapewniają najwyższe bezpieczeństwo w klasie RC4 oferowane przez nas jako europejskiego lidera produkcji drzwi.

Pin It on Pinterest