Jesteś z Warszawy ? Chcesz kupić drzwi? Skontaktuj się z naszym Konsultantem już teraz !

Drzwi Antywlamy Siła

Budowa ościeżnicy

Ościeżnica składa się z dwóch części (ościeżnica montażowa i ościeżnica nakładkowa) łączonych ze sobą specjalnym systemem regulowanych mocowań. System ościeżnic jest odporny na warunki atmosferyczne dzięki cynkowaniu oraz zastosowaniu lakieru proszkowo-poliestrowego.

Budowa skrzydła Większe bezpieczeństwo

Konstrukcję skrzydła tworzą: szkielet wykonany z ocynkowanej blachy stalowej i stalowe pionowe kształtowniki. Całość spawana, tworzy jednolitą kompaktowa konstrukcję. Stałe rygle antywłamaniowe umieszczone na płacie drzwiowym od strony zawiasów wpasowują się przy zamkniętych drzwiach w odpowiednie zagłębienia w ościeżnicy, uniemożliwiając wyrwanie drzwi z zawiasów. Rygiel obrotowy Artiglio i rygiel hakowy Hook to patent Dierre. Specjalny obrotowy rygiel o kształcie główki gwoździa zapobiega wyszarpnięciu od zewnątrz skrzydła z ościeżnicy. Przy przekręcaniu klucza w zamku rygiel wchodzi w ościeżnicę, wykonując jednocześnie obrót o 90 stopni i w ten sposób blokuje drzwi w ościeżnicy. Płyta ze tali manganowej chroni zewnętrzną część zamka i zapobiega ewentualnemu przewierceniu zamka.  

Większy komfort 

Płyty izolacyjne i dźwiękoszczelne wypełniające drzwi zapewniają doskonałą izolację termiczną i akustyczną. Uszczelki Hi-Tech (z PCV lub EPDM) umieszczone wzdłuż obwodu skrzydła ograniczają przepływ powietrza i zapewniają ciche zamykanie drzwi. Osłony boczne wykonane z plastyfikowanych profili stalowych poprawiają estetykę skrzydła i zwiększają bezpieczeństwo oraz niezawodność drzwi