Jesteś z Warszawy ? Chcesz kupić drzwi? Skontaktuj się z naszym Konsultantem już teraz !

KRATY PIEKNO

ANTHENA – okiennica zewnętrzna. Bogata gama wykonawstwa okładzin maskujących skrzydło pozwala na dostosowanie ich do każdego stylu architektonicznego. Okładziny okiennic wykonane z litego, frezowanego drewna ( model Gelosia i Perlinato ) gatunków odpornych na działanie warunków atmosferycznych, w kolorach naturalnych lub lakierowanych. Panele Gelosia posiadają listwy zwiększające trwałość okładzin. Nieograniczona kolorystyka, wszystkie panele okiennic dostępne są w ulubionych kolorach klientów. Bogata gama kolorów ościeżnicy; poza standardowym kolorem ciemnego brązu, oferujemy biel (RAL 9010), czerń (RAL 9005), czerwień (RAL 3002), zieleń (RAL 6005). Rama skrzydła wykonana z plastyfikowanej stali w kolorze białym lub ciemnobrązowym. Niektóre modele oferowane są w wersji pozwalającej na otwieranie okiennicy od zewnątrz. Dwie wersje wykończenia zawiasów: CLASIC z ozdobną osłoną i MODERN z osłoną gładką, wykonane w wersjach z mosiądzu lub czarne chromowane.
 
ANTHOS – stalowe okiennice, jedno lub dwuskrzydłowe. Dwa rodzaje wykończenia zawiasów: CLASIC z ozdobną osłoną i Modern z osłoną gładką w kolorach mosiądzu lub czarne chromowane. Możliwość instalacji okiennicy na krawędzi zewnętrznej muru. Bogata kolorystyka ościeżnicy i skrzydła; poza standardowym kolorem zielonym ( RAL 6005 ), ościeżnice dostępne są w bieli ( RAL 9010 ), czerni ( RAL 9005 ), szarym antracycie ( RAL 7016 ) i ciemnym brązie. Specjalne mocowanie w murze. Niektóre modele oferowane są w wersji pozwalającej na otwieranie okiennic od zewnątrz. Elementy mocowania przeciwościeżnicy dostosowane do użycia „chemicznych kołków” zwiększających pewność osadzenia w murze.
 
GRETA – stalowa krata zewnętrzna, dostępna jako jedno lub dwuskrzydłowa otwierana lub w wersji przesuwnej. Możliwość zamontowania krat od zewnątrz lub wewnątrz muru. Na zamówienie firma Dierre wykona kratę według indywidualnego kształtu i rozmiaru. GRETA w wersji „łamanej” dostępna jest jako dwu lub czteroskrzydłowa. Dwie wersje zawiasów; długa i krótka. Okiennice maskujące kratę wykonane z litego drewna w dowolnej kolorystyce. Okiennica może otwierać się niezależnie od kraty. Dwa rodzaje wykończenia zawiasów: CLASIC z ozdobną osłoną i Modern z osłoną gładką w kolorach mosiądzu lub czarne chromowane. Możliwość instalacji okiennicy na krawędzi zewnętrznej muru. Bogata kolorystyka ościeżnicy i skrzydła; poza standardowym kolorem zielonym ( RAL 6005 ), ościeżnice dostępne są w bieli ( RAL 9010 ), czerni ( RAL 9005 ), szarym antracycie ( RAL 7016 ) i ciemnym brązie. Specjalne mocowanie w murze. Elementy mocowania przeciwościeżnicy dostosowane do użycia „chemicznych kołków” zwiększających pewność osadzenia w murze. Niektóre modele oferowane są w wersji pozwalającej na otwieranie okiennic i krat od zewnątrz.
 
ROLETY – stalowe, pionowe zabezpieczenie okna. Roleta dostosowana do wielkości okna i projektu domu. Płaszcze dostępne w sześciu kolorach: beżowy, czarny, brązowy, szary i jasnego drewna. Prowadnice malowane w trzech kolorach: srebro, brąz i bursztyn.