Drzwi wewnętrzne drewniane MOOD WOOD

Każdy szczegół to wyjątkowe spotkanie rzemieślniczego kunsztu i zaawansowanej technologii. Pomiędzy pełnym pasji poszukiwaniem a rygorystycznym projektowaniem, między eksperymentowaniem a uważnym doborem materiałów.  Piękno drzwi Dierre, to materia i forma, które harmonijnie się splatają . Słoje i delikatne nieregularności powierzchni to dotyk, jaki natura zostawia na drewnie, to ekspresja niepowtarzalnego i prawdziwego piękna. Wysoka jakość i rzemieślnicza dbałość o szczegóły wyróżniają produkty Dierre.

ALT - tekst

ALFIERI

ALT - tekst

BALDI

ALT - tekst

CAIROLI

ALT - tekst

DE SIMONE

ALT - tekst

GUARINI

ALT - tekst

MANTEGNA

ALT - tekst

PALADINO

ALT - tekst

RICCI

ALT - tekst

TRENDY

Drzwi wewnętrzne drewniane stanowią doskonałe uzupełnienie wystroju. W zależności od rodzaju mogą podkreślić wyjątkowy charakter danej przestrzeni lub po prostu idealnie wpasować się w przyjętą w określonym miejscu konwencję stylistyczną. Aby umożliwić Państwu dobór rozwiązań w pełni zgodnych z niemal każdą koncepcją wnętrza, nasza oferta obejmuje mocno zróżnicowane kolekcje produktów występujących dodatkowo w niejednorodnych wariantach konstrukcyjnych oraz kolorystycznych.

W celu ułatwienia Państwu wstępnego przeglądu dostępnego asortymentu, poniżej zamieszczamy skrótowe opisy o każdej z proponowanych przez nas kolekcji drewnianych drzwi wewnętrznych. Zapraszamy do lektury, a w przypadku zainteresowania konkretną linią produktów, zachęcamy także do zapoznania się ze szczegółami, które można odnaleźć na właściwej podstronie informacyjnej.

Drewniane drzwi wewnętrzne – nasze kolekcje:

  • Alfieri – tworzone z różnorodnych gatunków drewna, występują w 10 różnych modelach drzwi o klasycznej estetyce.
  • Baldi – dostępne w ramach 20 modeli, uwzględniających również zastosowanie dodatkowych fornirowanych płycin MDF. Wewnętrzne drzwi drewniane z tej serii, pod względem swoich walorów wizualnych, przeznaczone są do pomieszczeń o klasycznej stylizacji.
  • Cairoli – drzwi wewnętrzne o surowym i minimalistycznym stylu. Są bardzo uniwersalne, świetnie prezentują się w połączeniu zarówno z nowoczesnym, jak i bardziej tradycyjnym wnętrzem.
  • De simone – niezwykle eleganckie drzwi z chowanymi zawiasami oraz zaokrąglonymi krawędziami. Występują w 13 różnych odsłonach.
  • Guaraini – kolekcja stanowiąca przekształcenie wspomnianej wcześniej linii Baldi, cechuje się zwiększeniem szerokości fazowania swoich wypełnień.
  • Mantegna – drzwi o szczególnie klasycznej stylizacji oraz o unikalnych kształtach ościeżnic. Doskonale pasują do wnętrz cechujących się elegancją i okazałym wystrojem.
  • Paladino oraz Ricci – drzwi wewnętrzne drewniane o zaokrąglonym profilu oraz w bardzo nowoczesnej formie. Doskonale sprawdzą się wewnątrz wszystkich futurystycznie zaprojektowanych pomieszczeń.
  • Trendy – dzięki dużej unikalności dostępnych wypełnień, ten model drzwi doskonale współgra z wnętrzami obdarzonymi artystycznym stylem. Jest to rozwiązanie szczególnie dedykowane do wnętrz współczesnych.

Wszystkie proponowane powyżej kolekcje drewnianych drzwi wewnętrznych zostały wykonywane z najwyższą starannością z litego, wysokogatunkowego drewna. Poszczególne modele drzwi występują w wariantach zróżnicowanych pod względem rodzaju oraz koloru zastosowanego drewna, wielkości powierzchni przeszkleń, jak również detali wykończeniowych, w formie, np. regulowanych opasek o profilu podkreślającym całościowy styl danego produktu, ukrytych zawiasów czy zamków magnetycznych. Wszelkie konkretne parametry drzwi dobieramy szczegółowo w porozumieniu z klientem, podczas omawiania szczegółów jego zamówienia. Naszym nadrzędnym celem jest wspólne skomponowanie produktu w stu procentach spełniającego Państwa oczekiwania.

Pin It on Pinterest