Drzwi wewnętrzne lakierowane MOOD WOOD

Lśniący wyraz najnowszych tendencji w wyposażeniu wnętrz. Drzwi w różnorodnej kolorystyce i wzorach spełniające oczekiwania najbardziej wymagających Klientów. Energia i mocna tożsamość wyróżniają kolekcję inspirowaną odmiennością, różnorodnością rozumianą jako wyjątkowość.

 

ALT - tekst

BELLINI

ALT - tekst

BONAPARTE

ALT - tekst

DANIELI

ALT - tekst

FORTE

ALT - tekst

JUVARRA

ALT - tekst

LUCCHINI

ALT - tekst

PARODI

Drzwi wewnętrzne lakierowane, dzięki szerokiemu zakresowi dostępnych wariantów kolorystycznych, mogą znaleźć zastosowanie zarówno w obrębie klasycznych, okazałych przestrzeni, jak i w pomieszczeniach cechujących się bardziej nowoczesnym stylem. Aby umożliwić Państwu dobór właściwego rozwiązania do każdego typu wnętrza, w naszej ofercie uwzględniliśmy bardzo różnorodne kolekcje wewnętrznych drzwi lakierowanych, z których wszystkie cechują się pięknem, oryginalnością oraz doskonałą jakością wykonania.

Poniżej zamieszczamy podstawowe informacje odnośnie każdej z proponowanych przez nas kolekcji lakierowanych drzwi wewnętrznych. Zachęcamy do przeczytania ich skrótowej charakterystyki, a także – w przypadku zainteresowania konkretną linią produktową – do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat danej serii drzwi.

 

Nasze kolekcje:

  • Bellini – drzwi wewnętrzne o nowoczesnej stylistyce, których główną cecha jest minimalizm konstrukcji oraz prostota, a przy tym niezwykle gustowne wzornictwo.
  • Bonaparte – produkty posiadające niezwykle oryginalną formę, która doskonale podkreśla ich klasyczny styl wykończenia, np. elementy złocone. Doskonale sprawdzają się w przestrzeniach utrzymanych w stylu antycznej elegancji.
  • Danieli – drzwi wewnętrzne lakierowane o prostej, subtelnej, uniwersalnej formie, która sprawia, iż z łatwością wkomponują się w różnorodny wystrój aktualnych wnętrz.
  • Forte – kolekcja dedykowana do stosowania przede wszystkim w obrębie nowoczesnych, designerskich przestrzeni. Produkty z tej linii charakteryzują się dużą rozmaitością w zakresie dostępnych modeli, elementów wykończeniowych wypełnień oraz dostępnej palety barw lakieru.
  • Juvarra – seria, która – w zależności od modelu oraz poszczególnych parametrów drzwi – umożliwia dobranie rozwiązania dopasowanego zarówno do pomieszczeń urządzonych klasycznie, jak również w stylu futurystycznym. Szeroka różnorodność kolorystyczna oraz wykończeniowa pozwala na dostosowanie – w ramach jednej kolekcji – wewnętrznych drzwi lakierowanych do całego domu czy też mieszkania.
  • Lucchini – proste i nowoczesne drzwi, których estetyka zwykle bardzo dobrze koresponduje z pomieszczeniami zaaranżowanymi na potrzeby młodzieży.
  • Parodi – linia obejmująca drzwi z naturalnego i doskonałego jakościowo forniru. Produkty z tej serii cechują się wysoką precyzją wykonania, niezwykle bogatą ofertą dostępnych modeli oraz dużą unikalnością wzorów, które świetnie podkreślają piękno i estetykę drewna.

Pin It on Pinterest