Drzwi wewnętrzne

W kreowaniu wyrafinowanych wnętrz bardzo ważną rolę spełniają drzwi. Umiejętnie wyeksponowane stworzą w Państwa domach niepowtarzalny, ciepły klimat i jednocześnie dostarczą Waszemu otoczeniu szyku i elegancji. Dierre proponuje drzwi wewnętrzne lakierowane, fornirowane lub z litego drewna. Dopracowane w najdrobniejszych szczegółach w nieprzebranej różnorodności barw,  odcieni i wzorów oraz rozmaitych rozwiązaniach w sposobie otwierania, od najprostszych form po najbardziej wyszukane. Drzwi Dierre są realizacją wyobrażeń Klienta. 

 

Drzwi wewnętrzne mood wood fornirowane i lakierowane

DRZWI WEWNNĘTRZNE MOOD WOOD FORNIROWANE I LAKIEROWANE

Drzwi wewnętrzne MOOD WOOD z litego drewna

Drzwi wewnętrzne MOOD WOOD z litego drewna

Drzwi wewnętrzne MOOD WOOD BASIC

Drzwi wewnętrzne MOOD WOOD BASIC

Nowoczesne drzwi wewnętrzne z ukrytymi zawiasami

Nowoczesne drzwi wewnętrzne z ukrytymi zawiasami

Niezawodne drzwi wewnętrzne bezprzylgowe

Drzwi montowane wewnątrz pomieszczeń nie służą jedynie do oddzielania od siebie pokojów. To one nadają mieszkaniu odpowiedni styl i podkreślają charakter miejsca, którym się znajdują. Dobrze dobrane drzwi mogą wpłynąć na ogólną estetykę pokoju, a także zapewnić komfort wynikający z przebywania w nim.

Nasza oferta obejmuje nowoczesne drzwi wewnętrzne, tworzone z najlepszych dostępnych materiałów. Dzięki temu cechują się nie tylko elegancją, ale również wyjątkową trwałością i odpornością na urazy mechaniczne. Stabilność oraz wytrzymałość tych drzwi spełnia wszystkie wymagania technologiczne. Jest to możliwe wyłącznie przy zastosowaniu innowacyjnych metod produkcji, z których słyną zakłady Dierre.

Zainteresowanie nowoczesnymi drzwiami wewnętrznymi nie słabnie. Wynika to z zapotrzebowania na bezpieczne i funkcjonalne przejścia między pokojami. Obie cechy bez wątpienia gwarantują modele naszej produkcji.

Stylowe drzwi w niecodziennych aranżacjach

Udostępniamy dobre drzwi wewnętrzne w różnych stylach. Szeroki wybór i możliwość dostosowania elementu do własnych preferencji z pewnością ułatwi znalezienie idealnie pasującego do konkretnego pomieszczenia produktu. Można u nas zamówić zarówno drzwi wewnętrzne drewniane, jak i lakierowane oraz fornirowane. Ponadto wiele modeli posiada możliwość zamontowania wstawek z litego kamienia, co podkreśla wdzięk pomieszczenia w nowoczesnym stylu.

Różnorodne wzornictwo wspomaga aranżację mieszkania. Dzięki temu można osiągnąć niepowtarzalny efekt, co docenią wszyscy poszukujący oryginalności. Szczegółowe wykonanie każdych oferowanych przez nas nowoczesnych drzwi wewnętrznych oraz szeroka paleta barw powodują, że znacznie łatwiej dostosować je do różnych stylów, od najprostszych do najbardziej ekstrawaganckich.

Bezprzylgowa technologia

Zapewnienie wygody użytkowania oraz dobrego wyglądu drzwi należy do naszych priorytetów. Z tego powodu drzwi wewnętrzne bezprzylgowe Dierre są wykonywane w sposób tworzący jednolitą płaszczyznę przy krawędzi skrzydła i ościeżnicy. Uznaje się to za współczesne rozwiązanie, które jest coraz częściej wybierane w całej Europie, a w Stanach Zjednoczonych uchodzi za standard. Konstrukcje bezprzylgowe pozwalają ukryć łączenia elementów, co daje bardzo estetyczny efekt końcowy.

Zapraszamy do przyjrzenia się naszej ofercie nowoczesnych drzwi wewnętrznych. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości zachęcamy do kontaktu, podczas którego odpowiemy na wszystkie pytania związane z proponowanymi produktami.

Pin It on Pinterest