Specjalista P-poż  do spraw sprzedaży i realizacji kontraktów

Obowiązki:

  • Ocena możliwości technicznych realizacji zadania
  • Kompleksowe doradztwo techniczno-handlowe w zakresie stolarki p.poż.
  • Ofertowanie i realizacja kontraktów na roboty budowlane/montażowe stolarki p.poż.
  • Ścisła współpraca z GW-dbałość o utrzymanie dobrych relacji
  • Współpraca z produkcją ( koordynacja realizacji zamówień produkcyjnych)
  • Praca z dokumentacją ( projekty wykonawcze, protokoły, BHP)

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne pożarnicze lub   budowlane.
  • Min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży stolarki  technicznej  lub zabezpieczeń p.poż
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej, wysoka kultura osobista i komunikatywność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Samodzielność i skuteczność w realizacji prowadzonych działań
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kategorii „B”

Firma Dierre Północ- przedstawiciel włoskiego koncernu Dierre Italia właściciel marki ” smartdoor” oferuje:

  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Pracę w firmie o ugruntowanej i stabilnej pozycji na rynku
  • Niezbędne narzędzia pracy

Kontakt:

Aplikację prosimy przesłać  tylko za pomocą poczty elektronicznej na adres : gdansk@dierre.com.pl

Szczegółowe informacje dotyczące warunków zatrudnienia omówimy na spotkaniu z wybranymi kandydatami.

Dierre Północ Sp.  z o.o. zastrzega sobie prawo do odpowiadania na wybrane zgłoszenia.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.