Jesteś z Warszawy ? Chcesz kupić drzwi? Skontaktuj się z naszym Konsultantem już teraz !

ANTHEA

numer katalogowy:

OKIENNICE DO OKIEN I DRZWI BALKONOWYCH

Okiennice ANTHEA oprócz swojej funkcjonalności i estetyki wyposażone są w elementy techniki zabezpieczeniowej stosowanej w drzwiach o zwiekszonej odporności na włamanie Dierre.

Bloczek MIA i urządzenia samoblokujące to jedne z wielu rozwiązań konstrukcyjnych pozwalających na stosowanie tego samego klucza zarówno do drzwi, okiennic jak też innych wyrobów produkcji Dierre wbudowanych w Twoim domu.

Zamek wbudowany do okiennicy ANTHEA dostępny jest również w wersji dostosowanej do wkładki cylindrycznej.

  • okiennice Anthea mogą być wyposażone w system automatycznego ich zamykania i otwierania. Umożliwia to otwieranie i zamykanie okiennic w miejscach trudnodostępnych lub oknach wyposażonych w  kraty.
  • sterowanie okiennicami za pomocą klawiatury lub poprzez pilota. Możliwość uruchomienia jednej lub wielu okiennic równocześnie i zatrzymania ich w dowolnym położeniu. Napęd poprzez silnik z funkcją „nieodwracalności” zapewnia bezpieczeństwo spełniające normy i certyfikaty UE.
  • klucz SCATTO, dostępny w 5-ciu kolorach – wzór firmy Dierre, składany, mieszczący się w dłoni.
  • dostępność we wszystkich wskazanych przez klienta wymiarach a także w kształcie pełnego łuku, obniżonego łuku, wersji skośnej lub składanej.
  • okładziny wykonane z  odpornych gatunków drewna. Wersja Anthea jednoskrzydłowa wyposażona jest w zamek wieloryglowy,  4 rygle stałe i 7 rygli ruchomych.
  • w standardzie klucz piórowy dwustronny.