Bezpieczne spojrzenie
Ileż razy podglądaliśmy przez – niezbyt praktyczny i niezbyt estetyczny – klasyczny wizjer twarz osoby, która stawała pod drzwiami naszego domu? Zdeformowany obraz, często przekłamany, niejednokrotnie nierozpoznawalny, a przede wszystkim niedostateczne oświetlenie stanowiące prawdziwe utrudnienie dla śledzenia tego, co dzieje się lub tego, kto znajduje się obok wizjera. Biorąc pod uwagę te proste aspekty Dierre opracowało D-Live – doskonałe i w pełni zadowalające rozwiązanie.
Uniwersalne i kompletne oprogramowanie pozwala w kliku prostych krokach wyświetlać i przesyłać filmy, a tym samym utrzymywać stałą i skuteczną kontrolę we własnym miejscu zamieszkania, bez względu na to, gdzie znajdują się właściciele. Wewnętrzna pamięć urządzenia o pojemności 2 GB (rozszerzalna przy użyciu karty pamięci) może zarejestrować do 100 filmów. Specjalna aplikacja D-Live pozwala odbierać w telewizorze sygnał przekazywany z obiektywu Jeśli więc ktoś zadzwoni do drzwi, wystarczy włączyć zaprogramowany kanał, aby sprawdzić, kto do nas przyszedł.

Kontrola i zabezpieczenie pod naszym czujnym okiem
D-Live przypomina ramkę cyfrową z ekranem przyciskowym o wymiarach 3,5″; wyróżnia się nowoczesnym i wyszukanym wzornictwem i może być elegancko i dyskretnie wbudowany w każde jedno- i dwuskrzydłowe drzwi Dierre z podwójnej blachy. 
Dodatkowo magiczne oko D-Live to prawdziwy obiektyw, który umożliwia wyświetlenie tego, co dzieje się za drzwiami domu, bez względu na panujące warunki. Jakość i ostrość obrazu nie mają sobie równych. Obiektyw na podczerwień w kamerze D-Live sprawia, że podgląd ma idealną jakość o niezwykle wysokiej rozdzielczości, zwłaszcza w sytuacji, gdy panujące oświetlenie nie jest korzystne, jak ma miejsce o zmierzchu lub w nocy. To jednak nie wszystko: D-Live oferuje nie tylko jasny i wyraźny obraz, ale także nowatorskie rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa i spokoju, ponieważ kryje w swym wnętrzu prawdziwe serce technologiczne, umieszczone na bokach wizjera.